Ashley tisdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley tisdale

Hepinizi forumumuza bekliyorum sizi çokkk sewiyoruz sitemiz yeni açıldı bu yüzden üye bulursanız çok sewiniriz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Duyurularrrrrrrrr grafiker

YazarMesaj
ADMİN
Admin
ADMİN

ashleyi ne kadar seviosun? : çokk seviom nasıl olsaa benim sitem
şuan nasılım? : çok mutluyum

Duyurularrrrrrrrr grafiker Empty
MesajKonu: Duyurularrrrrrrrr grafiker   Duyurularrrrrrrrr grafiker Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 4:53 pm

Evet arkadaşlar bu bölümde duyurularımızı açıklayacağız bu bölüme lütfen yöneticilerin duyurularını görmek ve öğrenmek için ziyaret edin msj sayısını arttırmak için bu bölüme saçma yazılar yazmayınız şimdiden teşkşür ederim.

İlk duyurunuz benden olsun sitemize acilen grafiiker aranıo.Grafiker mod olmak isteğen üyeninn şartları şunlardır.En az 100 msj olucak 10 adet imza yapmış olucak (çalıntı imza ve avatar getiren banlanır veya grafiker olamaz) En son olarakta 10 adet avatar yapmış olucaz 5 tanesi flash olucak şimdiden kolay gelsin.

DİKKAT:Tekrar ediyorum bu konuya sadece grafiker olmak isteyen üye msj atabilir onun dışında msj atan kullanıcı msjı silinir ve uyarı alır.Şimdiden beni anlayışla karşıladığınız için tşekkr ederim.
http://ashleytisdalee.benimforum.org

Duyurularrrrrrrrr grafiker
1 sayfadaki 1 sayfası