Ashley tisdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley tisdale

Hepinizi forumumuza bekliyorum sizi çokkk sewiyoruz sitemiz yeni açıldı bu yüzden üye bulursanız çok sewiniriz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seni seviyorum demeyin!

2 posters
YazarMesaj
Çılgın_Einsteiniye

Çılgın_Einsteiniye

ashleyi ne kadar seviosun? : çooooooooooooooooooooqqqqq
şuan nasılım? : Çok cadı çok komik çok çatlak çok şeker yhani karma bişiyimm....=)))

Seni seviyorum demeyin! Empty
MesajKonu: Seni seviyorum demeyin!   Seni seviyorum demeyin! Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 7:21 pm

Sakin kimseye ''Seni seviyorum''demeyin.
Lütfen!..
Kullanmayin artik bu sözü...
Baska bir sey deyin birbirinize onun yerine.
Duygulariniza daha denk düsen bir sey...
Benim aklima gelmiyor ama siz bulursunuz.
Ne de olsa sizin duygulariniz...
Hayir, içini dolduracaksaniz ''Seni seviyorum''un, bir diyecegim yok.
Ama umudum da yok.

''Seni seviyorum'' öyle ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz degildir, laf olsun diye söylenen...
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde hakkini vereceksiniz. Bir kere onu gerçekten seviyor olmaniz lazim.
Yani öyle dokununca geçiverecek arzularla falan karistirmayacaksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, o biri en az tuttugunuz takim kadar önemli olacak hayatinizda.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, bir saat eksik uyumayi göze alabileceksiniz onu daha çok görmek ugruna.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, elini tutmak da önemli olacak baska seyler kadar.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ''Sevgilimsin'' de demis oldugunuzu bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, onu özleyecek, düsünecek, merak edeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, onun gözü telefonda (evet, cep telefonu çiktigindan beri kulak degil gözler telefonda) aramanizi bekledigini unutmayacaksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ona sürprizler yapmayi, ufak hediyeler almayi ihmal etmeyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ona siirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa, yazacaksiniz da.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, sarkidaki gibi, ellerinizde çiçeklerle kapisinda bekleyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, belki ömrünüzün sonuna kadar degil ama hiç olmazsa yarin, öbür gün de seveceginizden emin olacaksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ayni zamanda ''Free takilalim'' da diyemeyeceginizi bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, o asktan söz ederken siz ''Ben almayayim, alana da mani olmayayim'' demeyeceksiniz.

Nasil?
Çok mu zor?
Fazla mi zahmetli?
Insanin birini sevip sevmedigi tam da böyle belli oluyormu arkadaslar?.
Sevmeyince ''is'' gibi geliyor bütün bu saydiklarim.
O zaman ''Seni seviyorum'' demeyeceksiniz.
Bu kadar basit.
Bir gün farkinda olmadan bütün bunlari yapiyor oldugunuzu görünceye kadar.
Simdi ''Ne var bunda?
Keske herkes birbirine bolca 'Seni seviyorum' dese' diye düsünenler olacaktir.
Iyi.
O zaman birbirini gerçekten sevenler yeni bir söz bulsunlar söyleyecek.
''Seni seviyorum'' orta mali olsun.
Zaten oldu olacagi kadar...........
ADMİN
Admin
ADMİN

ashleyi ne kadar seviosun? : çokk seviom nasıl olsaa benim sitem
şuan nasılım? : çok mutluyum

Seni seviyorum demeyin! Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum demeyin!   Seni seviyorum demeyin! Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 8:30 pm

,saol jnm
http://ashleytisdalee.benimforum.org

Seni seviyorum demeyin!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ßeni Mod.yap = )