Ashley tisdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley tisdale

Hepinizi forumumuza bekliyorum sizi çokkk sewiyoruz sitemiz yeni açıldı bu yüzden üye bulursanız çok sewiniriz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşk Espirileri....

YazarMesaj
Çılgın_Einsteiniye

Çılgın_Einsteiniye

ashleyi ne kadar seviosun? : çooooooooooooooooooooqqqqq
şuan nasılım? : Çok cadı çok komik çok çatlak çok şeker yhani karma bişiyimm....=)))

Aşk Espirileri.... Empty
MesajKonu: Aşk Espirileri....   Aşk Espirileri.... Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 5:55 pm

♥ ilk görüşte aşkı anlıyorumda, ömür boyu birinin suratına bakan iki kişi arasında aşk bir mucizeden baska birsey değil !!! Bill Cosby

♥ Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla sersemin teki olduğunu anlaman arasında geçcen zamandır.

♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur.

♥ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga bakiyoruz.

♥ Dokuz kere sev, onuncu olayım, Gerçekten sev, sonuncu olayım.

♥ Erkekler belediye otobüsü gibidir. Birini kaçırırsan beş dakika sonra öbürü gelir.

♥ Ona kalbimi verdim saklasın diye, salak buzdolabına koymuş bozulmasın diye.

♥ Bırakıp gittin beni... Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...

♥ Düşen bir yaprak görürsen, Beni hatırla sevgilim, Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmiştim. Imza: çöpcü Rıza

♥ Aşkım seni seviyorum! Ama parayı daha cok... Lakin paranın ne önemi var, mühim olan miktarı!

♥ Sen sen ol, kapı önünde aşk yapma! Aşkın gözü kördür ama komşununki asla!

♥ Erkekler neden evlenemiyecekleri kadının peşinden koşarlar? Köpeklerin kullanamayacakları otomobillerin peşinden koşmaları gibi.

♥ Sana sarılmayı o kadar cok seviyorum ki. çünkü o sırada yüzüne bakmam gerekmiyor.

♥ Sen likör gibi tatlı, tekila gibi çarpıcı, viski gibi asil, konyak gibi sıcak, şampanya gibi özel, şarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhteşemsin.

♥ Bir köpek ile bir erkek arasında ne fark vardır? Köpek sadece halıyı kirletip mahfeder, erkek ise tüm yaşamını mahfeder.

♥ Vefasız sevgilim alzheimer hastası bile senin kadar çabuk unutmaz pes...

♥ Kalbimde yaşıyorsun ama kiranı vermiyorsun. Not: Ev sahibi en kısa zamanda onunla evlenmezsen seni kapı dışarı edecekmiş.

Sabahları kahvaltı yapmıyorum çünkü seni düşünüyorum. öğlenleri yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Gece olunca uyuyamıyorum çünkü açım.

♥ Eline almış bir çiçek sevecek sevmeyecek. Ah, koca sersem çiçek nerden bilecek.

♥ Deprem gibi girdin gönlüme, fay hattı çizdin beynime, enkalar bıraktın kalbimde, artçılar hala devam etmekte.

♥ Aşk elmayı yemekle başlar, ayvayı yemekle biter.

♥ Bütün kızlar çiçek olsun, arı olmazsam namerdim.

♥ Bizi çekemediler, halat koptu canım.

♥ Allah`ım !! Kendim için birşey istemiyorum, sadece anneme elma yanaklı, bal dudaklı, sütun bakcaklı bir gelin nasip eyle.

♥ Deli gibi sevdim, manyak gibi evlendim.

♥ Kızlar artık beyaz yatlı prenslerini bekliyorlar.

♥ Aşık olup ızdırap çekeceğime, nezle olup burnumu çekerim.

♥ Para için evlenme, borç almak daha hesaplıdır.

♥ Seni sevecektim kıskanacak el üstünde tutacaktım kendimi sana sevdirecek bana bağlayacaktım ip koptu

♥ Bataryası zayıf hayallerimizin kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası nedeniyle ulaşamadık şimdi yüreğimde full çeken hattımla seni seviyorum.

♥ Kalbim senden çektiğini ABD usame bin ladinden çekmedi. Yüreğimin teroristi dünya birleşse seni yok edemez. Akibetim ikiz kulede olsa yine seni seveceğim.

♥ Seni sevdim seveli başım belada seni düşünürken uyuya kaldım helada

♥ Şekerden evimiz tuzdan hayallerimiz vardı. Ne yazık ki dün yağmur yağdı.

♥ Bunu iyi belle Cehennem buz tutuncaya kadar seni sevecegim

♥ Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim balık olurdum.

♥ Aşıka bağdat sorulmaz. BUSH

♥ Fazla mendiliniz varmı, aşık olmuşumda!

♥ Karayollarında değil, senin kollarında öleyim.

♥ Sana birsey söyleyecegim, ama sakin üzülme; dün doktora gittim, böbreklerimde kum, kalbimde seni buldular.

Aşk Espirileri....
1 sayfadaki 1 sayfası