Ashley tisdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley tisdale

Hepinizi forumumuza bekliyorum sizi çokkk sewiyoruz sitemiz yeni açıldı bu yüzden üye bulursanız çok sewiniriz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

:::::bİr Masal Kahramani Olsaydiniz :::::::::::::

3 posters
YazarMesaj
Çılgın_Einsteiniye

Çılgın_Einsteiniye

ashleyi ne kadar seviosun? : çooooooooooooooooooooqqqqq
şuan nasılım? : Çok cadı çok komik çok çatlak çok şeker yhani karma bişiyimm....=)))

:::::bİr Masal Kahramani Olsaydiniz ::::::::::::: Empty
MesajKonu: :::::bİr Masal Kahramani Olsaydiniz :::::::::::::   :::::bİr Masal Kahramani Olsaydiniz ::::::::::::: Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 5:22 pm

Kim olurdun???

Ben bi ben deniz kızı olmak isterdim... I love youÇünkü denizi aşırı derecede çoq seviyorummm
ADMİN
Admin
ADMİN

ashleyi ne kadar seviosun? : çokk seviom nasıl olsaa benim sitem
şuan nasılım? : çok mutluyum

MesajKonu: Geri: :::::bİr Masal Kahramani Olsaydiniz :::::::::::::   :::::bİr Masal Kahramani Olsaydiniz ::::::::::::: Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 7:08 pm

pamuk prenses
http://ashleytisdalee.benimforum.org
damLa_spRouse

damLa_spRouse

ashleyi ne kadar seviosun? : çok hemde çok...Temiz kalan çok az ünlülerin arasında =)
şuan nasılım? : bilmem nasıl olduğunu anlatmak zordur ve hiçbi zaman kalıcı değildir 2 dk sonra kötü olabilir yada kötüyken iyi...Şu an süper değilim yanımda Sprouselerim olsa süperin ötesinin ötesinde olurdum =) ama iyiyim Wink

MesajKonu: Geri: :::::bİr Masal Kahramani Olsaydiniz :::::::::::::   :::::bİr Masal Kahramani Olsaydiniz ::::::::::::: Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 10:37 pm

wendy (peter panın aşık olduğu kız varya o ) peter pan benim çocukluk kahramanımdır haliyle bende wendy olmak isterdim =)

:::::bİr Masal Kahramani Olsaydiniz :::::::::::::
1 sayfadaki 1 sayfası